Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Замовлення статистичної інформації
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Звернення громадян
До уваги користувачів
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Національне агенство України з питань державної служби
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада
Національне агенство з питань запобігання корупції


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Звернення громадян > Порядок організації та проведення особистого прийому громадян
Версія для друку

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головного управління 
статистики у Київській області 
01.02.2016 № 17

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян
керівництвом Головного управління статистики у Київській області


1. Цей Порядок організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики у Київській області (далі – Порядок) визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики у Київській області (далі – Головне управління статистики).

2. Особистий прийом громадян проводиться керівництвом Головного управління статистики згідно зі статтею 22 Закону України «Про звернення громадян» та у визначені графіком дні, крім святкових і неробочих днів, за попереднім записом.

3. Прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, Герой Радянського Союзу, Герой Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», проводиться першочергово.

4. Інформація про Порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики розміщується на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет та в приміщенні Головного управління статистики в доступному для вільного ознайомлення місці.

5. У разі, коли порушене громадянином питання не вирішено після особистого прийому заступниками начальника Головного управління статистики відповідно до розподілу функціональних повноважень здійснюється запис на прийом до начальника Головного управління статистики.

6. Громадянин може записатись на прийом до керівництва Головного управління статистики особисто або через представника, повноваження якого оформлені  в установленому порядку.

В інтересах малолітніх, неповнолітніх і недієздатних осіб на прийом керівництвом Головного управління статистики записуються їх законні представники.

Звернення громадян реєструються працівниками служби діловодства відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Головному управлінні статистики у Київській області, затвердженої наказом Головного управління статистики у Київській області від 02 липня 2004 року № 91.

Під час попереднього запису на особистий прийом керівництвом Головного управління статистики фіксується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, номери його контактних телефонів чи відомості щодо інших засобів зв’язку з ним. Під час проведення попереднього запису на особистий прийом громадянин, його представник також надає зміст питань, що порушуватимуться на особистому прийомі.

З’ясування інших відомостей про громадянина, його представника, одержання іншої інформації, що не стосується змісту порушених питань, під час попереднього запису на особистий прийом забороняється.

7. Попередній запис на особистий прийом не проводиться у разі звернення:

– одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо воно вирішено по суті;

– щодо питання оскарження рішення з порушенням терміну його подання, визначеного статтею 17 Закону України «Про звернення громадян»;

– особи, визнаної судом недієздатною.

8. Повторний прийом громадян, проводиться в разі, якщо питання, порушене в першому зверненні не було вирішено по суті.

9. У разі повторного звернення громадянина вивчаються матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини повторного звернення, надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.

10. Забороняється відмова громадянинові в записі на особистий прийом з підстав ознак раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

11. Під час особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження, яких оформленні в установленому порядку, та/або особи, які перебувають у родинних відносинах з такими громадянами.

Особа віком від 14 років, малолітня особа, здатна сформулювати власні погляди, має право бути присутня і заслухана безпосередньо на особистому прийомі керівництвом Головного управління статистики з питань реалізації своїх прав і законних інтересів.

12. Якщо вирішити порушенні в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, громадянин подає письмове звернення, яке має бути оформлене та розглядається відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

13. Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

14. За результатами особистого прийому громадян керівництво Головного управління статистики вживає у межах своїх повноважень заходи, передбачені законодавством.

Copyright 2006-2018 © Головне управління статистики у Київській області